Betsmove Piyango

  1. Kullanıcıların bu promosyondan yararlanabilmek için, tek seferde en az 100₺ para yatırma işlemi yapmış olmaları gerekmektedir.
  2. Puan taleplerinin gerçekleşmesi için kullanıcıların son yatırımları baz alınır. Kısacası her yatırımdan sonra tekrar puan talebi oluşturulması gerekmektedir.
  3. Betsmove Piyango, şeffaflık ve güvenilirlik amacı ile Milli Piyango çekilişinin talihli numaralarından son 5 rakam baz alınarak sonuçlandırılacaktır.
  4. Kazanmış olunan ikramiye çevrimsiz olarak, kullanıcıların Betsmove hesabında tanımlanacaktır.
  5. Bilet alma tablosu aşağıdaki gibidir:
    • Çeyrek Bilet hak kazanma tutarı: 100₺ Puan
    • Yarım Bilet hak kazanma tutarı: 200₺ Puan
    • Tam Bilet hak kazanma tutarı: 400₺ Puan
  6. Büyük ikramiyenin bir bilete isabet etmemesi durumunda, büyük ikramiye tutarı bir sonraki çekilişe devredecektir.
  7. Kullanıcılar her 100₺’lik yatırımda, 1 Çeyrek bilet alma hakkı kazanır.
  8. 100₺ ve katlarındaki yatırımlarda kullanıcıların, dilediği bileti alma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcılar ellerindeki puana göre istediğini bileti alma hakkına sahiptir.
  9. Piyango puanı almak için yapılan yatırımın, talep oluşturulan andan önceki 24 saat içerisinde olması gerekmektedir. Yatırım sonrasında 24 saat içinde puan talep edilmez ise, elde edilen haklar geçersiz sayılacaktır.
  10. Piyango çekilişi için ödül dağılımı aşağıdaki gibidir:
    • 5 Bilen: 300.000₺
    • 4 Bilen: 200.000₺
    • 3 Bilen: 200.000₺
  11. Ödül, kazanan kişi sayısına göre eşit olarak paylaştırılır.
  12. Betsmove Piyango’dan bilet almak için:
    • Kullanıcı adı doğru girdikten sonra, “Puan Talep Et” butonuna tıklayarak son yatırım miktarı kadar puan alınabilmektedir.
    • Kazanmış olunan puanlar doğrultusunda kullanıcı karşısına çıkan ekrandan; “Çeyrek Bilet“, “Yarım Bilet” ve “Tam Bilet” alabilmektedir.
    • Biletlerin durumunu kontrol etmek için; üst menüde yer alan “KAZANDIKLARIM” sekmesinden kazanmış olunan bilet numaraları görebilmektedir.
    • Şimdi bilet almak için TIKLAYIN!
  13. Promosyondan faydalanabilmek için kullanıcıların, Betsmove’a kayıtlı kullanıcı adlarını eksiksiz ve tam bir şekilde girmeleri gerekmektedir.
  14. Her hafta, Piyango hesaplarında kalan bakiyeler sıfırlanmaktadır. Kısacası çekiliş saatine kadar kullanıcıların bakiyelerini harcamaları gerekmektedir.
  15. Betsmove kampanya koşullarında değişiklik yapma, kampanyayı istediği zaman durdurma, iptal etme ve kötüye kullanım durumlarında tanımlanan bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkını saklı tutar.
  16. IP Adresi, telefon numarası, adres bilgisi gibi kişisel bilgilere ait birden fazla üyelik bulunması durumunda, üyeliklerden sadece bir tanesi promosyonlarımızdan faydalanabilmektedir.
  17. Risk birimimizin incelemeleri sonucunda, kampanyayı suistimal ettiği belirlenen kullanıcıların bonusları ve bonustan elde ettikleri kazançları silinebilir.
  18. Kampanyamızda “Genel Kural ve Şartlar” geçerlidir.